Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu robotyzacji procesów biznesowych oraz usprawnianiu procesów (Lean Management). Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia wprowadzające w tematykę RPA i Lean, jak i szkolenia zaawansowane dla analityków, deweloperów oraz menadżerów.

Nasze usługi oferujemy w formie praktycznych warsztatów oraz mentoringu dla zespołów. Wierzymy, że aby wdrażanie RPA było skuteczne, organizacja na wszystkich szczeblach powinna mieć odpowiednią wiedzę na temat rozwiązań RPA oraz zarządzania ludźmi w kontekście implementacji tych rozwiązań. Dlatego nasze szkolenia skupiają się na przekazywaniu praktycznych umiejętności oraz wskazywaniu najnowszych trendów i rozwiązań w dziedzinie robotyzacji procesów biznesowych.

Rodzaje szkoleń

  • Szkolenia zamknięte, są realizowane na zamówienie firmy, a każda oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz poziomu zaawansowania uczestników. Terminy i miejsca odbywania się szkoleń są ustalane indywidualnie.
  • Szkolenia otwarte, organizowane maksymalnie dwa razy w roku, są skierowane zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe i poszerzać swoją wiedzę. W celu uruchomienia szkolenia potrzebujemy zebrać grupę 6 osób z różnych firm.
0

unikalnych szkoleń w naszym portfolio

Automatyzacja procesów

Wprowadzenie do RPA

Wprowadzenie do AI

Podstawowe szkolenie dla deweloperów UiPath

Zaawansowane szkolenie dla deweloperów UiPath

RPA dla analityków biznesowych i project managerów

Process Discovery - Identyfikacja i przygotowanie procesów do robotyzacji

Szkolenie dla deweloperów RPA "Od zera do bohatera"

Podstawy Winshuttle Studio

Przepływy w usłudze Power Automate Flows

Szkolenie Citizen Analyst

Szkolenie Power Apps

Power Automate Desktop

Integracja API

Szkolenie dla deweloperów Blue Prism

Analiza i doskonalenie procesów

Wprowadzenie do CI i Lean Management

Lean Six Sigma Green Belt

Warsztat strategiczny programu ciągłego doskonalenia

Mapowanie i analiza procesów biznesowych

Zarządzanie zmianą dla liderów i menedżerów

Zarządzanie zmianą

Lean Leadership

Excel, Power BI i Dashboardy

Kurs POWER 4w1

Power BI

Excel BI dla Analityków

Wizualizacja danych i projektowanie dashboardów

Poznaj naszą kadrę trenerską!

Nasi trenerzy są doświadczonymi specjalistami, którzy z pasją i zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę oraz doświadczenia rynkowe zdobyte w wielu latach pracy przy projektach międzynarodowych z różnych sektorów. Udzielają cennych wskazówek i inspirują do rozwoju programu RPA oraz umiejętności poszukiwanych na rynku.

Andrzej

Andrzej od ponad 12 lat pomaga globalnym organizacjom w doskonaleniu ich działalności w obszarach Process Excellence, automatyzacji, robotyzacji, analityki, przywództwa i strategii. Analityk, programista, certyfikowany RPA Developer i Lean Six Sigma Black Belt. Praktyk Lean w biurze i wielki fan myślenia Kaizen. Wierzy, że najlepsze procesy i projekty powstają dzięki zaangażowanemu przywództwu i wzmocnieniu pozycji wszystkich pracowników.

Certyfikowany Lean Six Sigma Black Belt, nagrodzony tytułem UiPath Most Valuable Professional, doświadczony trener, wykładowca akademicki i autor. Współzałożyciel stowarzyszenia Service Process Improvement Network oraz Office Samurai.

Dominik

Dominik pracował jako analityk, lider projektów oraz menadżer ludzi dla wielu polskich i międzynarodowych organizacji. Budował globalne struktury (w Manili, w Meksyku i w Krakowie), zakładał grupowe Centra Doskonałości ds. Automatyzacji oraz wspierał wiele globalnych programów restrukturyzacji i transformacji.

Obecnie rozwija swoją działalność biznesową w firmie Office Samurai, która pomaga klientom korporacyjnym w udoskonalaniu procesów i automatyzacji. Dominik ma doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu finansów, HR, bankowości, IT i organizacji pozarządowych. Jako entuzjasta filozofii agile i lean, stara się łączyć je w codziennej pracy

Zuzanna

Zuzanna jest specjalistką w dziedzinie Lean Six Sigma Black Belt z dziesięcioletnim doświadczeniem jako trener i specjalista w dziedzinie CI w różnych organizacjach SSC/GBS. Od 2019 roku jest wykładowcą na Uniwersytecie Jagiellońskim i WSE w Krakowie, prowadząc wykłady i warsztaty na tematy takie jak zarządzanie wizualne, mapowanie procesów, rozwiązywanie problemów, zarządzanie lean i six sigma.

Jest pasjonatką koncepcji i narzędzi ciągłego doskonalenia. Doświadczony trener i mentor projektowy. Jedna z współzałożycielek Stowarzyszenia Sieci Doskonalenia Procesów Usługowych (SPIN).

Dagmara

Dagmara jest Senior Consultantem z 7-letnim doświadczeniem w zarządzaniu Lean oraz robotyzacji procesów. Skutecznie łączy myślenie procesowe z zaawansowanymi umiejętnościami w zakresie rozwoju UiPath. Pracowała nad wieloma projektami dla klientów z różnych sektorów na całym świecie (ubezpieczenia, logistyka, finanse, produkcja).

Dagmara koordynuje projekty związane z Process Discovery w firmie Office Samurai i w razie potrzeby może pełnić rolę analityka biznesowego lub architekta automatyzacji.

Bernard

Bernard to specjalista w dziedzinie rozwiązań robotyzacyjnych, posiadający pięcioletnie doświadczenie. W ramach swojej pracy brał udział w wielu projektach usprawnienia procesów i automatyzacji, wykorzystując różnorodne technologie, w tym SAP GUI Scripting, VBA i VB.net, Blue Prism, UiPath oraz MS Power Automate.

Jego obszar zainteresowań i umiejętności obejmuje projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań robotycznych, a także analizę procesów pod kątem potencjału automatyzacji. Pracował nad wieloma projektami dla klientów na całym świecie, z różnych sektorów, w tym finansów, zasobów ludzkich oraz usług dla klientów i IT.

Anna

Ania posiada 3 letnie doświadczenie jako Automation Consultant. W pracy łączy dwa stanowiska Developer RPA oraz Business Analyst. Specjalizuje się w analizie potencjalnych procesów do automatyzacji oraz w tworzeniu robotów z wykorzystaniem technologii UiPath. Jej przygoda z automatyzacją zaczęła się od tworzenia skryptów w języku Python, które miały na celu usprawnienie procesów w firmie outsourcingowej.

Wspólnie z zespołem, Ania zdobyła drugie miejsce w kategorii Chat Bot na UiPath HyperHack 2020. Zdobyta wiedza i doświadczenie w obszarze automatyzacji procesów biznesowych pozwala Ani na dostarczanie wartościowych rozwiązań dla naszych klientów.

Jesteś zainteresowany

szkoleniem?

zadzwoń

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przechowywanie moich metadanych w formie cookies. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności
więcej więcej
więcej więcej
zobacz film