Jako firma zajmująca się doradztwem w zakresie automatyzacji, innowacji i zarządzania, wspieramy i pomagamy w przyspieszaniu projektów związanych z automatyzacją i robotyzacją procesów biznesowych. Nasi konsultantanci mają szeroką wiedzę procesową a także doświadczenie technologiczne. Stosujemy indywidualne podejście do każdego projektu

0

Lat doświadczenia w konsultingu

Oferujemy:

Doradztwo w zakresie wyboru oprogramowania RPA

Istnieje duży wybór systemów Robotic Process Automation (RPA). Dlatego dokonanie właściwego wyboru jest trudne. Jako niezależny od producenta dostawca rozwiązań sprawdzamy, jakie wymagania stawiają specjalne procesy w rozwiązaniu RPA i jakie funkcje musi oferować system automatyki. Następnie dobierzemy najbardziej odpowiedni system RPA do Twoich potrzeb.

Doradztwo w zakresie infrastruktury RPA

Każde rozwiązanie RPA musi być indywidualnie dopasowane do infrastruktury firmy, jeśli ma wnieść istotny wkład w strategię jej cyfryzacji. Dlatego nasi doświadczeni konsultanci technologiczni tworzą koncepcję infrastruktury IT dla wymagań sprzętowych i programowych, na podstawie której można z sukcesem opracować, wdrożyć i eksploatować skalowalne rozwiązanie RPA.

Audyt procesów RPA i mentoring

Oferujemy kompleksowy audyt procesów RPA, w którym przeprowadzamy wywiady, warsztaty i szkolenia połączone z analizą zależności procesowych a także usprawniamy optymalizację procesową i komunikację wewnętrzną. Audyt jest każdorazowo oparty na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznać jego szczegółowe potrzeby i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie. 

Konsulting w zakresie CI/Lean Six Sigma

Wprowadzając Lean Six Sigma, sposób myślenia pracowników i menedżerów zmienia się na taki, który koncentruje się na wzroście i ciągłym doskonaleniu poprzez optymalizację procesów. Ta zmiana w kulturze i sposobie myślenia organizacji maksymalizuje wydajność i zwiększa rentowność.

Wsparcie w zakresie utworzenia Center of Excellence

Center of Excellence czyli centrum doskonałości odpowiada za wszystkie zagadnienia związane z robotyzacją procesów biznesowych. Przede wszystkim za analizę procesów, tworzenie robotów oraz ich późniejsze zmiany. CoE pozwala pracownikom uczestniczyć w kształtowaniu procesów natomiast dla biznesu oznacza to zwiększanie konkurencyjności i zyskowności.

Case Study

klient z branży księgowej

W 4 miesiące pomogliśmy polskiej firmie księgowej tworząc ich własne możliwości RPA poprzez dostarczenie szkoleń, warsztatów a także wsparcie programistyczne. Nasi programiści stworzyli 5 robotów w tym okresie i pomogło to zmniejszyć obciążenie pracą w różnych działach firmy. Organizacja ostatecznie stworzyła własny zespół programistów oraz rozbudowany projekt strategiczny.

0 miesiące
0 robotów

Nawiąż z nami
współpracę

zadzwoń

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przechowywanie moich metadanych w formie cookies. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności
więcej więcej
więcej więcej
zobacz film