Od wielu lat praktykujemy usprawnianie procesów. Budujemy nowe ulepszone procesy ale również identyfikujemy, analizujemy i doskonalimy istniejące procesy biznesowe w celu optymalizacji wydajności, spełnienia standardów najlepszych praktyk lub po prostu poprawy jakości użytkowania. 

Jakie korzyści płyną z usprawniania procesów?

01. Minimalizowanie błędów

02. Zmniejszenie marnotrastwa

03. Poprawa produktywności 

04. Usprawnienie wydajności

0

Usprawnionych
procesów

Metody i koncepcje usprawniania procesów, które wykorzystujemy w naszej pracy:

Lean Management

Jest to metoda zarządzania i organizacji pracy w celu poprawy wyników firmy, w szczególności jakości i rentowności procesów produkcyjnych.

Kaizen

To strategia, w ramach której pracownicy na wszystkich poziomach firmy aktywnie współpracują, aby regularnie i stopniowo ulepszać procesy w organizacji. W pewnym sensie Kaizen łączy zbiorowe talenty w firmie, aby stworzyć potężny silnik do doskonalenia.

Six Sigma

To metoda, która zapewnia organizacjom narzędzia do poprawy wydajności procesów biznesowych. Wzrost wydajności i zmniejszenie zmienności procesów pomaga prowadzić do redukcji defektów oraz poprawy zysków, a także do zwiększenia morali pracowników oraz jakości produktów i usług.

Lean Six Sigma

To metodologia doskonalenia procesów opracowana w celu eliminowania problemów, usuwania marnotrawstwa i nieefektywności oraz poprawy warunków pracy, aby zapewnić lepszą odpowiedź na potrzeby klientów. Łączy narzędzia, metody i zasady Lean i Six Sigma w jedną popularną i potężną metodologię usprawniania procesów w organizacji.

Case study

klient z branży transportowej

Wspieramy organizację w identyfikacji, przygotowaniu i rozwoju robotów RPA. Dzięki naszym konsultantom zautomatyzowaliśmy pierwszy proces już w trakcie pierwszego miesiaca współpracy. Firma z naszą pomocą udoskonaliła podstawowe procesy czyniąc je bardziej wydajnymi ze względu na automatyzację.

0 pracowników
0 lata współpracy

Nawiąż z nami
współpracę

zadzwoń

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przechowywanie moich metadanych w formie cookies. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności
więcej więcej
więcej więcej
zobacz film